Hasan Arat, Josef’in uyarısını hatırlattı

Hasan Arat başkanlığındaki yeni yönetimin ilk divan toplantısı, Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı Anadolu Oditoryumu’nda gerçekleştirildi. Kulübün gündemine ilişkin bilgilendirmede bulunan Arat’ın, kadro dışı bırakılan Vincent Aboubakar, Valentin Rosier, Rachid Ghezzal, Eric Bailly ve Jean Onana’yla ilgili mesajı dikkati çekti.

Başkan Hasan Arat’ın açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

“AKATLAR’DAKİ SON SEÇİMDİ”

“Kulübümüz 3 Aralık’ta bir demokrasi sınavına girdi ve bu sınavdan alnının akıyla çıktı. Beşiktaş, seçimle birlikte bir bakım ve onarım sürecine girmiştir. Gelişim ve kurumsallaşma yönünde çok sağlam adımlarımız olacak. 3 Aralık’ta tarihimizin en çok oy kullanılan seçimini yaşadık. 2 bine yakın üyemiz kalabalıktan oy kullanamadı. Bu seçim, Akatlar’daki son seçimdi, bitmiştir artık. Bundan sonra divan kurulu toplantıları da bu şekilde olduğu gibi en nezih ortamda yapılacaktır.”

“KADRO DIŞI KALAN OYUNCULAR BİZİMLE GÖRÜŞTÜ”

“Kadro dışı kararı çok etkili olmuştur. Karara konu olan oyuncular bizimle görüşerek gerekeni yapacaklarını ifade etmişlerdir. Büyük Beşiktaş camiasının futbolcusu olmanın gerekliliklerini karşılayacaklarına inanıyorum. Ara transferde gerekli takviyelerin yapılması için tüm çalışmalar devam ediyor.”

“JOSEF’İN UYARILARI NE YAZIK Kİ GERÇEK OLDU”

“Halil Umut Meler’e yapılan saldırıyı büyük üzüntüyle izledik. Hatırlayın, Josef de Souza arkadaşını bir taraftar saldırısından kurtarmak isterken ceza almıştı. O gün Josef’in yaptığı uyarılar ne yazık ki gerçek oldu.”

“GENÇLERİMİZİN LUGANO PERFORMANSIYLA GURURLANDIK”

“Yönetim kurulu olarak altyapı politikalarımıza devam edeceğiz. Gençlerimizin Lugano karşısındaki performansını büyük bir gururla izledik.”

100. YILA ÖZEL FORMA

“Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılı için özel forma tasarladık. Tanıtım sonrası satışa sunacağız.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir