Nothing Phone (2a) son sertifikasını da aldı

Nothing Phone (2a) modeli, BIS sertifikasyon sitesinde görüldü, bu da cihazın yakında piyasaya sürülebileceğini gösteriyor. Bu cihazın, Nothing Phone (2)’nin daha uygun fiyatlı bir versiyonu olması bekleniyor.

BIS sertifikasyon sitesi, cihazın model numarasını A142 olarak listeliyor. Bu model numarası, bu hafta başında sızdırılan AIN142 model numarasından farklı. Ancak, iki model numarasının aynı cihazın farklı bölgesel varyantlarını temsil ediyor olması mümkün.

BIS sertifikasyonu ayrıca, Nothing Phone (2a)’nın Nothing Phone (2)’den farklı bir batarya ile geleceğini ortaya koyuyor. Bataryanın model numarası NT03 olarak belirtiliyor.

Nothing Phone (2a) son sertifikasını da aldı

Söylentilere göre, Nothing Phone (2a) arka panelinde Nothing Phone (2)’nin imza tasarım ögesi olan Glyph Arayüzünü koruyacak. Telefonun ayrıca merkeze yerleştirilmiş selfie kamerasıyla 6.7 inçlik bir AMOLED ekranla donatılması bekleniyor. Ancak, ekranın Nothing Phone (2)‘de bulunan LTPO paneli gibi olmayabileceği speküle ediliyor.

Daha uygun fiyatlı bir alternatif olarak konumlandırılması göz önünde bulundurulduğunda, Nothing Phone (2a)‘nın orta segment bir Snapdragon veya MediaTek Dimensity işlemci ile gelmesi muhtemel. Telefonun batarya kapasitesi ve fiyat bilgileri şu anda net değil.

Nothing Phone (2a)‘nın ne zaman piyasaya sürüleceği henüz belirsiz. Ancak, cihazın BIS sertifikasyon sitesinde görülmesi, daha erken bir tarihte piyasaya sürülebileceğini düşündürüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir