Komedyen Jimmy Carr ilk kez İstanbul’a geliyor

Dünyaca ünlü komedyen Jimmy Carr, ‘Terribly Funny’ ismini verdiği tek kişilik gösterisi ile ilk defa 7 Mart’ta İstanbul’da sahnede olacak. ‘Terribly Funny’, komedyenin dünya çapında 500 binden fazla kişi tarafından izlenen küresel ‘Best Of’ turnesinin devamı niteliğinde.

Carr’ın İstanbul’daki gösterisi İngilizce olarak yapılacak ve gösteride altyazı olmayacak. Etkinliğin bilet fiyatları bin ile 2 bin lira arasında değişiyor.

Biletlerin satış sitesinde izleyiciler “Jimmy’nin şovu her türlü korkunç şeyle ilgili şakalar içeriyor. Sizi veya tanıdığınız ve sevdiğiniz insanları etkilemiş olabilecek korkunç şeyler. Ama bunlar sadece şaka; korkunç şeyler değiller. Bir komedi programında politik doğruculuğa sahip olmak, rodeoda sağlık ve güvenliğe sahip olmak gibidir” notuyla uyarılıyor.

Jimmy Carr on beş yıldan fazla bir süredir komedyenlik yapıyor. 10 kapalı gişe turnesi gerçekleştirdi ve 2 bin 500’den fazla gösteriyi 2,5 milyondan fazla kişiye oynadı. ‘En İyi Canlı Stand-Up Turu’ dalında Britanya Komedi Ödülü’nü kazandı, Perrier Ödülü’ne aday gösterildi ve 2016’da ABD’deki yayın platformu Netflix için özel bir program kaydeden ilk İngiliz komedyen oldu. (KÜLTÜR SANAT SERVİSİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir